Lista Recenzentów Czasopisma

 

Lista recenzentów artykułów naukowych w czasopiśmie
Infrastruktura i ekologia terenów wiejskich rok 2016 /

Infrastructure and ecology of rural areas 2016

Recenzenci zagraniczni:

1. Dana Adamcova - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
2. Radomir Adamovsky - Czech University of Life Sciences Prague, Rep. Czeska
3. Atilgan Atilgan - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja
4. Armands Auziņš - Riga Technical University, Łotwa
5. Anna Barekova - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja
6. Karoly Bodnar - University of Szeged, Węgry
7. John Breen - University of Limeric, Irlandia
8. Patric Burg - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
9. Juhász Csaba - University of Debrecen, Węgry
10. Pavol Findura - Slovak University of Agriculture Nitra, Słowacja
11. Anna Geppeet - University Paris-Sorbonne, Francja
12. Bendt Hasholt - University of Copenhagen, Dania
13. Zdeněk Havliček - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
14. Lukáš Hlisnikovský - Crop Research Institute, Prague, Rep. Czeska
15. Volodymyr Hlotov - Lviv Polytechnic National University, Lviv, Ukraina
16. Michal Holubčík - University of Zilina, Zylina, Słowacja
17. Lubica Hudecová - Slovenska Technicka Univerzita v Bratyslave, Słowacja
18. Dusan Huska - Slovak University of Agriculture Nitra, Słowacja
19. Ignatavicius Gytautas - Vilnius University, Wilno, Litwa
20. Maciej Kazula - North Dakota State university, USA
21. Pavol Kolodiy - Agricultural Academy in Dublany, Ukraina
22. Maros Korenko - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja
23. Mark Kozlowski - California Institute of Technology (Caltech), USA
24. Jurik Ľuboš - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja
25. Wolfgang Lücke - Karl-Georg University in Goettingen, Niemcy
26. Jurij Maga - Slovak University of Agriculture Nitra, Słowacja
27. Vasyl Mamray - University of Zhytomyr, Ukraina
28. Hans Mattsson - KTH Royal Institute of Technology in Stockholm, Szwecja
29. Ladislav Menšík - Crop Research Institute, Prague, Rep. Czeska
30. Pavel Neuberger - Czech University of Life Sciences Prage, Rep. Czeska
31. Radovan Nosek - University of Zilina, Zylina, Słowacja
32. Hasan Oz - Suleyman Demirel University, Isparta,Turcja
33. Artun Ozan - Çukurova University, Adana, Turcja
34. Ferenc Palm-Fam - Kaposvari Egyetem Agrar, Węgry
35. Stefan Pogran - Slovak University of Agriculture Nitra, Słowacja
36. Volodymyr Pohrebennyk - Lviv Polytechnic National University, Lviv, Ukraina
37. Erwin Schmidt - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria
38. Walter Seher - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria
39. Ulas Senyigit - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja
40. Milada Stastna - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
41. Bohdan Stejskal - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
42. Zbyněk Ulčák - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
43. Marina Valentukevičienė - Vilnius Gediminas Technical University, Wilno, Litwa
44. Magdalena Daria Vaverkova - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
45. Martins Vilnitis - Riga Technical University, Łotwa
46. Hasan Yilmaz - Suleyman Demirel University, Isparta,Turcja
47. Gerlind Weber - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria

 

Recenzenci krajowi:

1. Jacek Antonkiewicz - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
2. Anna Bach - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
3. Anna Barańska - AGH, Kraków, Polska
4. Henryk Bryś - Politechnika Krakowska, Polska
5. Piotr Bugajski - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
6. Wacław Celadyn - Politechnika Krakowska, Polska
7. Jolanta Cichowska - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy Bydgoszcz, Polska
8. Anna Grażyna Ciepiela - Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Polska
9. Bogusław Cieślikowski - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
10. Zbigniew Czech - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Polska
11. Iwona Foryś - Uniwersytet Szczeciński, Polska
12. Krzysztof Gawroński - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
13. Agnieszka Generowicz - Politechnika Krakowska, Polska
14. Stanisław Gruszczyński - AGH, Kraków, Polska
15. Teofil Jesionowski - Politechnika Poznańska, Polska
16. Krzysztof Jóźwiakowski - Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Polska
17. Regina Kijkowska-Koźlik - Politechnika Krakowska, Polska
18. Andrzej Klimek - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
19. Stanisław Kokoszka - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
20. Sławomir Kornaś - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
21. Anna Krakowiak-Bal - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
22. Sławomir Kurpaska - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
23. Renata Kuśmierek Tomaszewska - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
24. Anna Kwartnik-Pruc - AGH, Kraków, Polska
25. Anna Lenar-Matyas - Politechnika Krakowska, Polska
26. Zofia Lisiewska - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
27. Dagmara Malina - Politechnika Krakowska, Polska
28. Mateusz Malinowski - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
29. Renata Matysik-Pejas - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
30. Antoni T. Miler - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Polska
31. Grzegorz Nawalany - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
32. Elena Neverova-Dziopak - AGH, Kraków, Polska
33. Piotr Parzych - AGH, Kraków, Polska
34. Jan Pawełek - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
35. Józef Plewniak - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
36. Stanisław Rolbiecki - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
37. Roman Rolbiecki - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
38. Jacek Salamon - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
39. Józef Jan Sanecki - Akademia Morska w Szczecinie, Polska
40. Jakub Sikora - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
41. Tadeusz Siwiec - Szkoła Główka Gospodarstwa Wiejskiego Warszawa, Polska
42. Grzegorz Skrzyński - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
43. Jacek Słupski - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
44. Katarzyna Sobolewska-Mikulska - Politechnika Warszawska, Polska
45. Stanisław Węglarczyk - Politechnika Krakowska, Polska
46. Renata Wojciechowska - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
47. Andrzej Wolak - Politechnika Krakowska, Polska
48. Katarzyna Wolny-Koładka - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
49. Jacek Żarski - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska

 

NFRASTRUKTURA I EKOLOGIA TERENÓW WIEJSKICH

INFRASTRUCTURA AND ECOLOGY OF RURAL AREAS

Lista recenzentów / Reviewers 2015

Radomir Adamowski - Czech University of Life Sciences Prague (CULS), Praga, Rep. Czeska
Adamcova Dana - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
Atilgan Atilgan - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja
Bodnar Karoly - University of Szeged, Węgry
Bryś Henryk - Politechnika Krakowska, Polska
Gawroński Krzysztof - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Gruszczyński Stanisław - AGH, Kraków, Polska
Hasholt Bent - University of Copenhagen, Dania
Havliček Zdeněk - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
Huska Dusan - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja
Juhász Csaba - University of Debrecen, Węgry
Klimek Andrzej - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy Bydgoszcz, Polska
Kokoszka Stanisław - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Kostuch Ryszard - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Krupiński Waldemar - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Krzanowski Stanisław - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Lisiewska Zofia - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Łabędzki Leszek - Instytut Technologiczno - Przyrodniczy, Polska
Maciejewska Alina - Politechnika Warszawska, Polska
Michalec Bogusław - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Miler Antoni - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Polska
Neuberger Pavel - Uniwersytet Rolniczy w Pradze, Rep. Czeska
Noga Karol - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Palm-Fam Ferenc - Kaposvári Egyetem Agrár, Węgry
Pawełek Jan - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Piasek Zbigniew - Politechnika Krakowska, Polska
Podsiadło Cezary - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy Bydgoszcz, Polska
Pogran Štefan - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja
Rak Ryszard - Politechnika Rzeszowska, Polska
Rolbiecki Stanisław - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
Rolbiecki Roman - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
Ratomski Jerzy - Politechnika Krakowska, Polska
Rzekanowski Czesław - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
Sanecki Józef - Akademia Morska w Szczecinie, Polska
Schmid Erwin - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria
Seher Walter - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria
Senyigit Ulas - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja
Siejka Zbigniew - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Stejskal Bohdan - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
Stola Władysława - IGiPZ PAN w Warszawie, Polska
Treder Waldemar - Instytut Ogrodnictwa, Skierniewice, Polska
Vaverková Magdalena - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
Valentukeviciene Marina - Vilnius Gediminas Technical University, Wilno, Litwa
Weber Gerlind - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria
Węglarczyk Stanisław - Politechnika Krakowska, Polska
Woźniak Andrzej - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Polska
Zemanek Pavel - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
Żarski Jacek - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska

 

INFRASTRUKTURA I EKOLOGIA TERENÓW WIEJSKICH

INFRASTRUCTURA AND ECOLOGY OF RURAL AREAS

Lista recenzentów / Reviewers 2014

Adamcová Dana - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska

Atilgan Atilgan - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja

Bodnar Karoly - University of Szeged, Węgry

Bryś Henryk - Politechnika Krakowska, Polska

Burg Patrik - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Słowacja

Czerniak Andrzej - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Polska

Ćmielewski Kazimierz - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Polska

Eshetu Zewu - University of Addis Abeba, Etiopia

Findura Pavol - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja

Gabryś Grzegorz - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Polska

Gawroński Krzysztof - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Haberl Raimund - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria

Hasholt Bent - University of Copenhagen, Dania

Havliček Zdeněk - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska

Huska Dusan - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja

Jackson Andrew - ETH Zurich, Szwajcaria

Juhász Csaba - University of Debrecen, Węgry

Jóźwiakowski Krzysztof - Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Polska

Kokoszka Stanisław - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Korenko Maros - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja

Kostuch Ryszard - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Krupiński Waldemar - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Lűcke Wolfgang - Georg-August-Universität, Göttingen, Niemcy

Miler Antoni - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Polska

Misztal Andrzej - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Neuberger Pavel - Uniwersytet Rolniczy w Pradze, Rep. Czeska

Noga Karol - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Peter Thomas - ETH Zurich, Szwajcaria

Plewniak Józef - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Pogran Štefan - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja

Ratomski Jerzy - Politechnika Krakowska, Polska

Sanecki Józef - Akademia Morska w Szczecinie, Polska

Schmid Erwin - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria

Seher Walter - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria

Senyigit Ulas - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja

Siejka Monika - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Siejka Zbigniew - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Skibniewski Mirosław - Maryland - College Park, Stany Zjednoczone Ameryki

Sobolewska-Mikulska Katarzyna - Politechnika Warszawska, Polska

Spurny Petr - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska

Št'astná Milada - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska

Stejskal Bohdan - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska

Stola Władysława - IGiPZ PAN w Warszawie, Polska

Stolična Rastislava - Słowacka Akademia Nauk w Bratysławie, Słowacja

Ślizowski Ryszard - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Trebersburg Martin - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria

Twardy Stanisław - Instytut Technologiczno - Przyrodniczy, Polska

Vaishar Antonin - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska

Vaverková Magdalena - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska

Weber Gerlind - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria

Węglarczyk Stanisław - Politechnika Krakowska, Polska

 

INFRASTRUKTURA I EKOLOGIA TERENÓW WIEJSKICH
INFRASTRUCTURA AND ECOLOGY OF RURAL AREAS

RECENZENCI - 2013 - REVIEWERS

Dana Adamcová - Brno
Radomir Adamovský - Prague
Atilgan Atilgan - Isparta
Wilhelm Opitz von Boberfeld - Giessen
Károly Bodnár - Szeged
Nina Buchmann - Zurich
Julius Ernst - Vienna
Marcus Franz Glaner - Vienna
Bent Hasholt - København
Zdeněk Havliček - Brno
Josef Horvath - Szeged
Dušan Húska - Nitra
Andrew Jackson - Zurich
Csaba Juhász - Debrecen
Josep Maria Llop-Torné - Lleida
Pavel Neuberger - Prague
Ferenc Pál-Fám - Kaposvár
Thomas Peter - Zurich
Štefan Pogran - Nitra
Max W. Schmidt - Zurich
Walter Secher - Vienna
Ulas Senyigit - Isparta
Mirosław J. Skibniewski - Maryland - College Park
Milada Št'astná - Brno
Bohdan Stejskal - Brno
Stefan Stoyko - Lviv
Rastislava Stolična - Bratislava
Magdalena Vaverková - Brno
Emilio V. Carral Vilariño - Santiago de Compostela
Gerlind Weber - Vienna

Józef Beluch

Antoni Henryk Bryś

Stanisław Cebula

Kazimierz Chmura

Jacek Długosz

Barbara Gąsiorowska

Krzysztof Gawroński

Piotr Gębczyński

Ryszard Hycner

Stefa Jerzy Ignar

Krzysztof Jóźwiakowski

Andrzej Klimek

Stanisław Kokoszka

Waldemar Krupiński

Krzysztof Kuczewski

Leszek Łabędzki

Urszula LitwinAlina Maciejewska

Antoni T. Miler

Andrzej Misztal

Andrzej Nowak

Irena Celina Niedźwiecka-Filipiak

Karol Noga

Ryszard Andrzej Oleszczuk

Włodzimierz Parzonka

Jan Pawelek

Cezary Podsiadło

Janusz Rak

Beata Maria Raszka
Jerzy Ratomski

Stanisław Rolbiecki

Czesław Rzekanowski

Józef Sanecki

Katarzyna Sobolewska-Mikulska

Wladyslawa Stola

Ryszard Ślizowski

Waldemar Treder

Stanislaw Węglarczyk

Mirosław Wiatkowski

Zdzisław Wójcicki

Mirosław Żak

Jacek Żarski

INFRASTRUKTURA I EKOLOGIA TERENÓW WIEJSKICH
INFRASTRUCTURA AND ECOLOGY OF RURAL AREAS

RECENZENCI - 2012 - REVIEWERS

 

Antoni Henryk Bryś
Kazimierz Chmura
Ryszard Cymerman
Jerzy Gaca
Idzi Gajderowicz
Krzysztof Gawroński
Stanislaw Gruszczyński
Zbigniew Marian Heidrich
Janusz Hermann
Ryszard Hycner
Krzysztof Jóźwiakowski
Edmund Kaca
Roman Kadaj
Jan Kempiński
Stanislaw Krzanowski
Krzysztof Kuczewski
Edward Kujawski
Urszula Litwin
Alina Maciejewska
Grazyna Mazurkiewicz-Boroń
Boguslaw Michalec
Antoni T. Miler
Tadeusz Moskalik
Irena Celina Niedźwiecka-Filipiak
Tadeusz Niedźwiedź
Karol Noga
Stanislaw Oszczak
Jan Pawelek
Krzysztof Pulikowski
Beata Maria Raszka
Jerzy Ratomski
Marian St. Rojek
Czeslaw Rzekanowski
Józef Sanecki
Józef Sasik
Katarzyna Sobolewska-Mikulska
Wladyslawa Stola
Czeslaw Szafrański
Szymon Szewrański
Ryszard Ślizowski
Stanislaw Węglarczyk
Franciszek Woch
Tadeusz Zawora
Ryszard Źróbek
Sabina Teresa Źróbek
Jacek Żarski

 

 

 

INFRASTRUKTURA I EKOLOGIA TERENÓW WIEJSKICH
INFRASTRUCTURA AND ECOLOGY OF RURAL AREAS

 

 

RECENZENCI - 2011 - REVIEWERS


Adamczewski Zdzisław
Adamovsky Radmir
Atilgan Atilgan
Bajerowski Tomasz
Bednarczyk Tadeusz
Chmura Kazimierz
Długosz Jacek
Gawroński Krzysztof
Gruszczyński Jerzy
Huska Dusan
Hycner Ryszard
Juhasz Csaba
Klimek Andrzej
Kotovicová Jana
Krupiński Waldemar
Krzanowski Stanisław
Litwin Urszula
Łabędzki Leszek
Miler Antoni T.
Motyka Jacek
Neuberger Pavel
Noga Karol
Ostrowski Krzysztof
Pawełek Jan
Podsiadło Cezary
Preweda Edward
Przegon Wojciech
Rolbiecki Stanisław
Rzekanowski Czesław
Stejskal Bohdan
Stola Władysława
Stolicna Ratislava
Ślizowski Ryszard
Tomek Andrzej
Treder Waldemar
Twardy Stanisław
Vaverková Magdalena
Weber Gerlin
Węglarczyk Stanisław
Woźniak Andrzej
Wójcicki Zdzisław
Zemanek Pavel
Żarski Jacek

 

 

Pliki do pobrania:

Pliki do pobrania: